TECHNOLOG SLÉVÁRENSKÉ VÝROBY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TATRA METALURGIE a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti průmyslové ekologie - technolog slévárenské výroby.

z:19.2.2016, zn. vl.: 26.9.2016, a.: 2.12.2016. Hlavní úkoly a kompetence: - posuzování poptávek na výrobu odlitků, - tvorba výrobních a kontrolních postupů odlitků, - tvorba postupových výkresů technologie výroby odlitků, - určování výrobně-technických podmínek, strojního a výrobního zařízení s ohledem na druh odlitku, kapacitních možností a technologičnosti konstrukce, - další - viz kontakt. Požadujeme: - VŠ vzdělání v oboru slévárenství, hutnictví, výroby kovů - znalost čtení technických výkresů - znalost tvorby technologických postupů - zkušenosti s tvorbou THN - znalost technologie tepelného zpracování kovů - znalost metod kontroly kvality, techniky měření teplot, regulace Nabízíme: - firemní benefity - týden dovolené navíc, závodní stravování, - příspěvek na penzijní připojištění a další výhody vyplývající z kolektivní smlouvy, - práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí. Kontakt: tel.: kontakt, e-mail: kontakt.

Společnost

TATRA METALURGIE a.s.

Lokalita pracoviště

Areál Tatry 1448, 742 21 Kopřivnice 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TATRA METALURGIE a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TATRA METALURGIE a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému