Elektrikář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MEGATECH Industries Jablonec s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - elektrikář.

Požadujeme * ÚSO elektrotechnického zaměření * praxe v oboru min. 1 rok (na pozici údržba plastikářských lisů výhodou) * vyhláška 50 min. § 6 do 1000 V * osvědčení pro vazače a jeřábníky * základní znalost MS Office * flexibilita, loajalita, ochota k dalšímu vzdělávání * ochota držet pracovní pohotovost Pracovní náplň * opravy a údržba výrobních zařízení provozu lakovna a lisovna * drobná údržba budov – zámečnické práce Nabízíme * nástupní mzda od 22 tisíc hrubého, případně dohodou dle zkušeností * po zapracování navýšení mzdy * stravenky 70 Kč (s příspěvkem zaměstnavatele 55 %) * 5 týdnů dovolené / rok * pracovní doba – třísměnný * příspěvek na penzijní připojištění * věrnostní odměna * pracovní poměr nejprve na dobu určitou, následně možnost prodloužení na neurčito * místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou * příjemné pracovní prostředí

Společnost

MEGATECH Industries Jablonec s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Hutích 1972, 466 01 Jablonec nad Nisou 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

9.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MEGATECH Industries Jablonec s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MEGATECH Industries Jablonec s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému