Konstruktér nákladních vozidel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TATRA TRUCKS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - konstruktér nákladních vozidel.

z.: 3.3.2016, zn. vl.: 26.9.2016, a.: 3.10.2016. Pracovní náplň: - Samostatné konstrukční řešení skupin a dílů nákladních vozidel, včetně výkresové dokumentace - Komunikace s interními útvary firmy (zkušebna, výroba, kvalita) - Komunikace s externími dodavateli – podpora nákupního úseku - Zpracování průvodní technické dokumentace (technické specifikace apod.) Požadujeme: - VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru – vhodné i pro absolventy - Znalost konstruování ve 3D a znalost v oblasti tvorby výkresové dokumentace - Znalost technických norem a konstrukčních materiálů - Zkušenosti v oblasti konstrukce strojních součástí - výhodou - Znalost anglického/německého jazyka - výhodou - Samostatnost, aktivní přístup, flexibilitu a zodpovědnost Nabízíme: - Možnost seberealizace a rozvoje - Závodní stravování - Týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu - Příspěvek na penzijní připojištění - Možnost dalšího vzdělávání, firemní školení - Práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí.

Společnost

TATRA TRUCKS a.s.

Lokalita pracoviště

Areál Tatry 1450, 742 21 Kopřivnice 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve strojírenství v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 29 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TATRA TRUCKS a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TATRA TRUCKS a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému