KONTROLOR JAKOSTI

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Icopal Vedag CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - kontrolor jakosti.

KONTROLOR JAKOSTI Náplň práce : o Provádění vizuální a rozměrové vstupní a výstupní kontroly výrobků dle technické dokumentace a výrobních postupů. o Zajištění mezioperační kontroly, dozor nad kvalitou v průběhu výroby o Návrhy nápravných opatření o Podíl na realizaci nápravných opatření o Vypisování záznamů o kontrole dílů o Orientace v měřidlech(mikrometr, kalibry, úchylkoměr, posuvné měřítko) o Komunikace a spolupráce s dalšími členy týmu (vedoucí linky, teamleader, operátoři aj.) o Průběžné školení zaměstnanců v oblasti kvality Požadavky: o Organizační a komunikační schopnosti o Smysl pro detail a pečlivost o Zkušenosti se vstupní/výstupní/procesní kontrolou výhodou o Ochota učit se novým věcem o Flexibilita a odolnost vůči stresu o Směnný provoz Nabízíme: a) Atraktivní platové ohodnocení v závislosti na plnění stanovených cílů (18.000-20.000) b) Práci ve stabilní nadnárodní společnosti c) Systém zaškolení, možnost seberealizace d) Příspěvek na stravování e) Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání HLÁSIT SE: Bc. Ivana Mikšovská tel.: kontakt, email: kontakt

Společnost

Icopal Vedag CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Litvínov 1, 436 01 Litvínov 1 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Icopal Vedag CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Icopal Vedag CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému