KONTROLOR/KA KVALITY LANŠKROUN - DOPRAVA ZAJIŠTĚNA!!!

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - kontrolor/ka kvality lanškroun - doprava zajištěna!!!.

Místo výkonu práce: Lanškroun DOPRAVA ZAJIŠTĚNA!!! Hodinová sazba: 100,- Kč/hod. Směnnost: 12 hod. směny, nepřetržitý provoz (krátký/ dlouhý týden) Náplň práce: - vizuální kontrola plastových komponentů v automobilovém průmyslu - pomocné práce související se správným chodem linky - balení, třídění - odstraňování a evidence nekvalitních výrobků Požadujeme - pečlivost - pracovitost - dobrý zrak - spolehlivost Nabízíme - práci v nepřetržitém provozu - zajímavé finanční ohodnocení - možnost kariérního růstu - stabilní zázemí - dle domluvy HPP nebo DPČ V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: kontakt Do předmětu emailu prosím uveďte "PRÁCE LANŠKROUN" NA PRACOVIŠTI SE NENÍ MOŽNÉ HLÁSIT PŘÍMO OSOBNĚ BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY Osobní pohovor možný jenom na základě předchozí telefonické domluvy

Lokalita pracoviště

Dvořákova 328, 563 01 Lanškroun, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 500 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému