PROGRAMÁTOR CNC

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MICONEX s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - programátor cnc.

Náplň práce: tvorba programů pro CNC stroje na základě 3D modelů a výkresové dokumentace úprava existujících programů za účelem zefektivnění výrobního procesu spolupráce na optimalizaci výrobních procesů správa uložiště výkresové dokumentace Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru praxe ve strojírenství min. 1 rok znalost CAD/CAM systémů (CimatronE výhodou), strojního obrábění a programování CNC strojů podmínkou základní znalost AJ (výkresová dokumentace je cizojazyčná) uživatelská znalost MS Excel pečlivost, přesnost, samostatnost komunikativní, pozitivně, týmově laděná osobnost časová flexibilita Nabízíme: HPP, zkušební doba 3 měsíce pracovní poměr v 1. fázi na dobu určitou pružná pracovní doba zajímavá práce atraktivní mzdové ohodnocení, systém benefitů možnost osobního rozvoje Místo výkonu práce: Liberec Datum nástupu: dohodou PROSÍME O ZASLÁNÍ ŽIVOTOPISU E-MAILEM, PŘÍPADNĚ JEJ VEZMĚTE NA PRVNÍ NÁVŠTĚVU.

Společnost

MICONEX s.r.o.

Lokalita pracoviště

Partyzánská 601, 460 01 Liberec 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MICONEX s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MICONEX s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému