truhlář, nábytkář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INTERIÉRY - CEFI s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - truhlář, nábytkář.

místo výkonu práce: Vrchlického č.p. 809, 411 17 Libochovice Požadujeme: výroba je orientována na sériovou produkci interiérového nábytku nestandardních rozměrů. Od pracovníka je očekávána schopnost montovat finální produkty z připravených dílců, které jsou označeny čárovým kódem, podle kterého lze z produkčního listu vyčíst, jak výrobek smontovat. Tedy vyžadována je zručnost, pečlivost a alespoň minimální zkušenost s výrobou nábytku. Nabízíme: mzda od 19 000,- Kč, neomezený telefonní tarif, zavážka obědů na pracoviště, úprava prac doby osobním potřebám (posunutý začátek prac doby apod). Způsob kontaktování zaměstnavatele: kontaktní osoby: Ing. Otakar Šašek / Martin Csefalvay - telefonicky (kontakt), osobně (Libochovice 411 17, Vrchlického 809) nebo e-mailem: kontakt / kontakt

Společnost

INTERIÉRY - CEFI s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vrchlického 809, 411 17 Libochovice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Truhlář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INTERIÉRY - CEFI s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INTERIÉRY - CEFI s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému