UČITEL/KA 1. STUPNĚ ZŠ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol - učitel/ka 1. stupně zš.

UČITEL/KA 1. STUPNĚ ZŠ - hledáme do našeho mladého a přátelského kolektivu pozitivně laděného kolegu/kolegyni, na pozici pedagoga v soukromé montessori škole. Spolu s pedagogem je ve třídě přítomen také asistent pedagoga a dále rodilý mluvčí (AJ). Jedná se o věkově smíšenou třídu 1. - 4. požadujeme: - respektující komunikaci k dětem - laskavost, vřelost, opravdovost - životní moudrost - pedagogické vzdělání pro učitele 1.st.ZŠ - ochotu dále se vzdělávat v osobnostním rozvoji + montessori vzdělávání - znalost montessori pedagogiky výhodou - vnitřní touha dělat ve škole věci jinak, ku prospěchu přirozenosti dětí - pracovitost a důslednost - proaktivní přístup - nekonfliktní povahu a týmového ducha - smysl pro humor - dlouhodobou spolupráci nabízíme: - práci v krásném prostředí (v lesích, areál hotelu Širák) - práci ve třídě, která je vybavením velmi atypická (převažují originální Montessori pomůcky), krb, bez školních lavic, rodinná atmosféra - příznivý počet dětí ve třídě (max. 20) - další profesní a osobnostní vzdělávání - přátelský kolektiv - odpovídající platové podmínky HLÁSIT SE: Mgr.Dita Břečková , email: kontakt - zaslat životopis

Společnost

AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s.

Lokalita pracoviště

Široký vrch 363, 434 01 Most 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitel základní školy v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Učitelé na 1. stupni základních škol

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému