UKLIZEČ/KA NEBYTOVÝCH PROSTOR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost IF FACILITY a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - uklizeč/ka nebytových prostor.

UKLIZEČ/KA NEBYTOVÝCH PROSTOR - pracoviště Jičín. PROSÍM NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!! Kontaktovat telefonicky nebo emailem. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: kontakt, nebo volejte na tel.: kontaktKopčáková Olga. Jedná se o úklid kancelářských prostor v Jičíně. Pracovní pozice je vyhrazena pro osoby se zdravotním znevýhodněním, tj. OZP, OZZ nebo TZP. Jedná se o HPP se zkráceným pracovním úvazkem 4hod denně v odpoledních hodinách. Nástup možný IHNED nebo dohodou.

Společnost

IF FACILITY a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 5 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti IF FACILITY a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost IF FACILITY a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému