mobilní uklízeč/ka OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SEŽEV chráněná dílna s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - mobilní uklízeč/ka ozp.

Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu se dostvate osobně po telefonické domluvě. Volat Po-Pá od 7.30 do 16.00 hod. na tel. kontakt. Kontaktovat nás můžete také na e-mail: kontakt Úklid bude prováděn na objektech ČD a přemisťovat se budou služebním vozidlem. Sídlo firmy je v Brně, Jarní 898/50, ale máme střediska v Ostravě, Olomouci, Jihlavě a Brně. Úklidové práce budou v rámci okresu Ostrava - město. V případě, že bude od 1.1.2017 zvýšena minimální mzda, tak bude garantována v plné výši. ŘP skupiny B výhodou.

Společnost

SEŽEV chráněná dílna s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 9 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SEŽEV chráněná dílna s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SEŽEV chráněná dílna s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému