Uklízeči

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Centrum sportu Ministerstva vnitra hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - uklízeči.

Místo práce: Za Císařským mlýnem 1063/5, Praha 7 Kontakt na tel.: kontakt, kontakt, nebo e-mail: kontakt Jedná se o úklid v objektech Centra sportu MV - administrativních objektech, ubytovacích a sportovních zařízeních. Předpokládaný termín nástupu je od 1.10. 2017. Pracovní smlouva bude uzavřena se zkušební dobou 3 měsíce na dobu do 31.12.2017 s možností prodloužení. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek na dovolenou, 5 týdnů dovolené, kolektivní smlouva, možnost využití sportovišť.

Lokalita pracoviště

Za Císařským mlýnem 1063, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 440 - 11 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Centrum sportu Ministerstva vnitra výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Centrum sportu Ministerstva vnitra o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému