Asistent/ka do kanceláře

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hana Drdlíčková hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent/ka do kanceláře.

Požadujeme: Komunikativnost, reprezentativní a asertivní vystupování Samostatnost, důslednost, aktivita a spolehlivost Ochotu učit se novým věcem a odolnost vůči stresu Pozitivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům Předchozí praxe vítána, ale není podmínkou ŘP sk. B Znalost práce na PC (MS Office) Náplň práce: Příprava podkladů ke smluvní dokumentaci Komunikace s klienty kanceláře, domlouvání a obvolávání schůzek Poskytování veškerého administrativního zázemí (korespondence, vyřizování e-mailů, tisk dokumentů, příprava podkladů aj.) Spravování webových stránek a inzerce (kontrola a zadávání inzerátů aj.) Zodpovědnost za chod kanceláře a administrativní pochůzky Nabízíme: Časovou flexibilitu Finanční bonusy nad rámec fixní mzdy Práci v příjemném kolektivu Zázemí stabilní společnosti Možnost profesního růstu po zaučení V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám Váš životopis na e-mail: kontakt. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.

Společnost

Hana Drdlíčková

Lokalita pracoviště

Jaselská 197, 602 00 Brno 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hana Drdlíčková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hana Drdlíčková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému