pracovníci podpory zákazníků

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Lamdaprint cz s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - pracovníci podpory zákazníků.

Kont:Pavel Přemysl Mgr., e-mail: kontakt. Svůj pracovní životopis můžete zaslat na e-mail kontakt. Tato pozice je vypisována pouze pro osoby OZP a na částečný úvazek Hledáme nového kolegu/kolegyni, který je pečlivý, zodpovědný a komunikativní. Jeho úkolem bude podpora stávajících zákazníků - vedení servisního případu, vyhledání optimálního řešení, evidence, telefonický či písemný kontakt se zákazníkem. Požadujeme kromě ovládání Outlooku, MS Excel na dobré úrovni. Znalost fakturace výhodou. Pracoviště: K Bílému Vrchu, Praha 9 - Horní Počernice.

Společnost

Lamdaprint cz s.r.o.

Lokalita pracoviště

K Bílému vrchu 2960, 193 00 Praha 913 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 6 400 - 8 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.1.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lamdaprint cz s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lamdaprint cz s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému