Nová realitní kancelář Neprodavejte.cz, která mění přístup k majitelům nemovitostí, poskytuje poradenství v oblasti realit a nadstandardní služby.

Hledáme realitní makléře pro novou pobočku na Žižkově

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 25 000 - 100 000 Kč / Měsíc

Přijmeme kolegu na pozici realitního makléře. Poskytneme kompletní zaškolení a zázemí našich kanceláří. Veškerá podpora včetně služebních sim karet je samozřejmostí. V případě dobrých výsledků možnost služebního vozu. Provize až 80 % z obchodu, dle typu smlouvy.

Pro naši novou pobočku netradiční realitní kanceláře Neprodavejte.cz na Žižkově přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici realitního makléře - poradce. Zajistíme kompletní proškolení před začátkem činnosti, makléře "nováčky" vše potřebné naučíme. Nejsme velká realitní kancelář, nabíráme tedy méně zakázek, ale soustředíme se především na výhradní obchody a exkluzivní smlouvy. Naši makléři netráví čas vystavováním inzerátů, které následně zase smažou, protože byt pronajme nebo prodá někdo jiný. U nás je hlavní komunikace s majiteli a zájemci o nemovitost. Kromě školení nabízíme také plnou podporu včetně využívání kanceláře, jejího vybavení a služebních sim karet. V případě dobrých výsledků může makléř získat mimo jiné například nový služební automobil i k soukromému užívání. Hledáme schopné, samostatné lidi, kteří se nebojí nových příležitostí, komunikace s lidmi, pravopisu, počítačů a práce :-) Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Společnost

cercano s. r. o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Koldínova 1522/1, 13000 Praha 3 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Obchod
Profese: Realitní makléř v oboru Reality
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupce, Telemarketingový pracovník

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 100 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na živnostenský list (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Automobil pro soukromé užití
  • Mobilní telefon

Ostatní

  • Klouzavá pracovní doba
  • Pravidelné firemní akce
  • Práce v centru města
  • Není třeba žádný cizí jazyk
  • Dobrá dostupnost MHD

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • maturita - absolvent / začátečník

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Čeština - úroveň překladatel / tlumočník
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti cercano s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost cercano s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému