Animátor v dětské lyžařské školce ve Špindlerově Mlýně

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 10 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Staň se Animátorem lyžařské školy SKOL MAX a starej se o děti a jejich zábavu v úžasných dětských parcích.

Nabízíme

-          Mzda 100 Kč/hodina

-          Celosezónní permanentka v rámci zaměstnaneckých benefitů za 500 Kč (Včetně večerního lyžování)

-          Zaměstnanecké benefity v podobě zaměstnaneckého stravování, oblečení, ubytování, slev na nákup ve firemních a partnerských obchodech, konzumaci ve firemních gastroprovozech a na vybraná místní sportoviště, dále tréninky techniky a výuky lyžování, společné firemní akce atd.


Požadujeme

-          Znalost alespoň jednoho cizího jazyka (AJ, NJ, RU,..) – 2 jazyky výhodou

-          Schopnost pracovat s dětmi (komunikace, zábava a péče)

-          Předchozí zkušenosti s prací animátora výhodou

-          Chuť podílet se na vytváření animačních programů

-          Příjemné a vstřícné vystupování

-          Týmový duch a loajalita vůči společnosti

Životopis a motivační dopis zasílejte prostřednictvím našeho webu "skiareal" v odkazu společnost – kariéra.

Za zaslané životopisy děkujeme, vybrané uchazeče budeme kontaktovat.Proč se stát animátorem v naší lyžařské škole?

         Všude ve světě je obecně známo, že nejlepší lyžařské školy mají nejlepší dětskou výuku a perfektní zázemí pro její poskytování. My jsme si této skutečnosti vědomi a z toho důvodu klademe na dětskou výuku obzvlášť velký důraz. Díky podpoře a zázemí Skiareálu Špindlerův Mlýn máme po celém Špindlerově Mlýně několik skvěle vybavených dětských školek. Služby, které poskytujeme dětem, nejsou ale pouze o výuce lyžování. Dětem se snažíme poskytnout co možná nejlepší zábavu a péči za pomoci doprovodných animačních programů. Z toho důvodu hledáme vhodné kandidáty na pozici animátora. Věříme, že právě ty jsi ten správný člověk do našeho týmu

         Kromě zajímavé náplně práce a podmínek, které máš v našem inzerátu, ti ale můžeme nabídnout i více. S ostatními členy našeho týmu se můžeš účastnit veškerých tréninků a pracovat na svých lyžařských, nebo snowboardových dovednostech. K tomu všemu můžeš využívat veškeré zmíněné zaměstnanecké benefity, ale co především, staneš se součástí teamu skvělých lidí, se kterými si užiješ mnoho zábavy ať na pravidelných týmových akcích, nebo v pracovním procesu.

Společnost

Melida, a.s.

Společnost se zahraniční účastí
Velikost společnosti: 51-100 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

čp. 281, 54351 Špindlerův Mlýn (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Sport
Profese: Animátor volného času v oboru Cestovní ruch a hotelnictví
Alternativní názvy profese: mimoškolní pedagog

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12 / 2016

Benefity

  • Příspěvek na stravu

Ostatní

  • Sportovní duch vládne firmou
  • Vhodné i pro studenty
  • Pravidelné firemní akce
  • Zásadně bez kravaty
  • Hodně se užívá cizí jazyk

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
  • Němčina - základní porozumění
  • Ruština - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Melida, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Melida, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému