KKP Logistik s.r.o., se sídlem v Krnově, je sesterskou společností dánské KKP Adviser & Produktion A/S, která rozvíjí své aktivity v oblasti strojírenské výroby v České republice již od roku 1993. Mezi naše hlavní úkoly patří kontrola kvality zboží, jednání s dodavateli a zajišťování přepravy.

Specialista pro strojírenství a obchod

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Hledáme nového kolegu/kolegyni se zkušenostmi z oboru strojírenství pro práci v mezinárodním týmu.

Náplň práce:
- zajištění cenových nabídek pro dánskou centrálu,
- jednání se současnými i budoucími dodavateli,
- asistence při řešení technických dotazů dodavatelů,
- koordinace spolupráce mezi pracovníkem logistiky a dánskou centrálou.

Kvalifikace:
- zkušenosti z oblasti strojírenské výroby,
- pokročilá znalost AJ neo NJ,
- systematičnost a aktivní přístup.

Nabízíme
- flexibilní pracovní dobu,
- možnost zkrácení pracovního úvazku na základě vzájemné dohody,
- nadprůměrnou mzdu a další zaměstnanecké výhody.

Zájemci zasílejte životopis v českém a anglickém nebo německém jazyce.

Společnost

KKP Logistik s.r.o.

Společnost se zahraniční účastí
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Hlubčická 8, 79401 Krnov (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Strojírenství
Profese: Vedoucí technického oddělení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technický pracovník, Technolog, Kontrolor kvality, jakosti

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravu
  • Mobilní telefon
  • Notebook

Ostatní

  • Klouzavá pracovní doba
  • Hodně se užívá cizí jazyk

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KKP Logistik s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KKP Logistik s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému