Společnost je jedna z předních personálních agentur. Jsme stabilní zaměstnavatel, firma, která vidí svůj potenciál v našich zaměstnancích. Zajišťujeme personální poradenství a zprostředkování práce pro různá průmyslová odvětví s vysokou poptávkou po pracovní síle. Činnost provádíme na základě povolení ÚP ČR opravňující ke zprostředkování zaměstnání na území ČR občanům a občanům EU.

KOORDINÁTOR SE ZNALOSTÍ BULHARSKÉHO JAZYKA

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Nabízíme: • práci v dynamicky se rozvíjející společnosti • stabilní a zajímavou práci na HPP • motivující mzdové ohodnocení • k dispozici firemní vozidlo • ubytování zabezpečené firmou ZDARMA • příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí (podnájem) měsíčně až 3000,-Kč

Rozšiřujeme náš tým, a proto hledáme vhodné uchazeče na pozici „Koordinátor se znalostí bulharského jazyka“ pro naše významné zakázky v Uherském Ostrohu a Velká nad Veličkou.

Náplň práce:

• Komunikace s bulharskými pracovníky, řešení denní a personální agendy (komunikace s personálním a náborovým oddělením SK/CZ, koordinace THP pracovníků, pracovní smlouvy, komunikace s úřady práce, zajišťování ubytování, dopravy pro zaměstnance, řešení požadavků výroby, analýzy, reporting, plánování, zpracování podkladů pro fakturaci aj..)

Požadujeme:

• bulharský jazyk slovem a písmem – nutností

• spolehlivost, flexibilitu

• odpovědný přístup k práci

• ochotu učit se novým věcem

• zkušenosti s řízením zaměstnanců

• praxe na obdobné pozici (výhodou)

• zkušenost ve výrobním průmyslu (výhodou)

• znalost práce na PC• dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost

Požadované vzdělání:

• středoškolské s maturitou

Nabízíme:

• práci v dynamicky se rozvíjející společnosti

• stabilní a zajímavou práci na HPP

• motivující mzdové ohodnocení

• k dispozici firemní vozidlo

• ubytování zabezpečené firmou ZDARMA

• příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí (podnájem) měsíčně až 3000,-Kč

Pracovní doba:

• denní směny

Nástup:

DLE DOHODY

Místo výkonu práce:

Velká nad Veličkou 890, 696 74 Hodonín

Na Zámecké 725, 687 24 Uherský Ostroh

Budeme kontaktovat jen uchazeče, kteří nejlépe splňují naše požadavky. Děkujeme za pochopení.

Společnost

PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o.

Velikost společnosti: 101-500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Na Zámecké 725, 68724 Uherský Ostroh (Zlínský), Česká republika
Velká nad Veličkou 890, 69674 Velká nad Veličkou (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Automobilový průmysl
Profese: Koordinátor
Alternativní názvy profese: Tlumočník, překladatel

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Příspěvek na bydlení
  • Příspěvek na dopravu
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému