Projektový manažer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Povodí Moravy, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních oborech - projektový manažer.

Požadovaný profil: Vysokoškolské či vyšší odborné vzdělání nejlépe v oboru vodní hospodářství a vodní stavby nebo jiného stavebního směru. Praxe nejméně 3 roky na pozicích technický dozor stavebníka, projektant, projektový manažer nebo stavbyvedoucí na vodohospodářských, dopravních nebo jiných inženýrských stavbách. Výhodou – osvědčení o autorizaci v oboru vodní hospodářství a vodní stavby nebo krajinné inženýrství. Dobrá znalost stavebního a vodního zákona (zák. č. 183/2006 a 254/2001 Sb.) Dobré uživatelské znalosti práce s PC, především MS Office a MS Project, znalost systému řízení staveb ASPE výhodou. Platné řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič. Hlavní charakteristika pracovní činnosti: Projektový manažer se podílí zejména na přípravě a realizaci investičních akcí financovaných z národních dotačních programů a strukturálních fondů. Podílí se na zpracování a přípravě podkladů pro podání žádostí o finanční podporu v rámci přípravy a realizace investičních akcí. zajišťuje a koordinuje projekční přípravu stavebních akcí. Odpovídá za kontrolu zpracovávané dokumentace, zejména její kvalitu a úplnost. zajišťuje technické podklady pro realizaci zadávacích řízení na výběr zhotovitele, spolupodílí se na zadávacím řízení. Zabezpečuje komplexní výkon činností výkonu technického dozoru stavebníka.

Společnost

Povodí Moravy, s.p.

Lokalita pracoviště

Dřevařská 932, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 26 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Povodí Moravy, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Povodí Moravy, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému