Inspektor/ka kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HIGHFIVE, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - inspektor/ka kvality.

z.: 16.6.2016, zn.vl.: 27.9.2016, a.: 5.10.2016. Výběrové řízení proběhne ve Frýdku-Místku. Firma poskytující komplexní profesionální služby v oblasti kvality a třídění pro automobilový průmysl v současné době hledáme do svých řad šikovné pracovníky na pozici Inspektor/-ka kvality. Náplň práce: jedná se o lehkou manuální práci, vizuální kontrolu, měření a drobné opravné práce automobilových součástek. Pracovník/ce bude zaškolen/a. Směny jsou převážně 8 hodinové (ranní, odpolední, noční), od pondělí do neděle, s možností domluvení se na směnách. Co požadujeme: pečlivost a zodpovědný přístup, dobrý zrak. Nabízíme: odměna za doporučení zaměstnance. Info. na tel.: kontakt, po -pá od 8-16 hod., e-mail: kontakt.

Společnost

HIGHFIVE, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mošnov, Mošnov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kontrolor kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 90 - 110 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HIGHFIVE, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HIGHFIVE, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému