MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/ICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NSE Solutions Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - manipulační dělník/ice.

Náplň práce: obsluha mycího a balícího zařízení, skladování a manipulace s výrobky Požadavky: samostatnost, manuální zručnost, ochotu pracovat ve 3směnném, či nepřetržitém provoze Nabízíme: výkonnostní prémie, příplatky, 4 týdny dovolené, stabilní a dlouhodobou práci V případě zájmu zašlete životopis na uvedený e-mail nebo nás kontaktujte telefonicky (7:30 - 16:00 hod.)

Společnost

NSE Solutions Czech, s.r.o.

Lokalita pracoviště

České Budějovice, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NSE Solutions Czech, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NSE Solutions Czech, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému