MONTÁŽNÍK KUCHYŇSKÝCH SESTAV A INTERIÉRŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kuchyňské studio Válek & Kačena s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci ostatních výrobků - montážník kuchyňských sestav a interiérů.

SOU v oboru stolař, předchozí zkušenosti výhodou, ŘP sk. B podmínkou, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, etické chování, chuť pracovat. Náplň práce: montáž kuchyní a interiérů. Mzda: 15 000 - 25 000 Kč, pracoviště Opava, nástup dle dohody. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt a uveďte prac. pozice - montážník.

Lokalita pracoviště

Kasárenská 66, 746 01 Opava 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci ostatních výrobků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kuchyňské studio Válek & Kačena s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kuchyňské studio Válek & Kačena s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému