Knihaři nebo řezači papíru

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GRAFIA NOVA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru - knihaři nebo řezači papíru.

KNIHAŘI NEBO ŘEZAČI PAPÍRU POŽADUJEME: technickou zručnost, spolehlivost, samostatnost, ochotu pracovat v prodloužených směnách, zodpovědnost. Zájemci vyučeni v oboru knihař-řezač mají přednost. Pokud máte zájem se tomuto oboru naučit, zaučíme. NÁPLŇ PRÁCE: řezání papíru na moderním řezacím centru NABÍZÍME: práci na moderních řezacích strojích, motivující finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, nástup možný ihned. Možnost prodloužení doby určité PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 7:00 do 14:00 hod. na čísle kontakt, e-mailem: kontakt nebo osobně na pracovišti od 7:00 do 14:00 hod. ov. 21.11.2016

Společnost

GRAFIA NOVA s.r.o.

Lokalita pracoviště

Zašová 826, 756 51 Zašová, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GRAFIA NOVA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GRAFIA NOVA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému