OBSLUHA A PRODEJ - PŘÍPRAVA JEDNODUCHÝCH JÍDEL A NÁPOJŮ v McDonal´ds

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KLEIBLOVÁ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - obsluha a prodej - příprava jednoduchých jídel a nápojů v mcdonal´ds.

A33 třísměnný provoz Jsme ikonou v restauračním provozu. Konkurence nám je neustále v patách, hrdě však přiznáváme, že jsme vždy minimálně o krok napřed. Pokud chceš pracovat pro jedničku na trhu, pak jsi zde správně! Na naše zaměstnance jsme pyšní a neustále pracujeme na jejich kariérním růstu. MNOHO ÚSPĚŠNÝCH LIDÍ U NÁS ZAČÍNALO STEJNĚ, JAKO BUDETE ZAČÍNAT VY ! Nabízíme denní i noční směny. PRAXE NENÍ POTŘEBA, VŠE VÁS NAUČÍME. Nabízíme: zvýšení mzdy 2x za prvních 6 měsíců práce variabilní složka pro zaměstnance až 6,-Kč/hod. příplatek za práci o víkendu - 10% příplatek za práci v nočních hodinách - 10% 50% sleva na stravování v restauraci Benefit Card - sleva na jídlo ve všech provozovnách McD v celé ČR možnost získat lístky do kina díky směnnému provozu práci již při škole úvodní zaškolení a další průběžné vzdělávání mzdu na osobním účtu ve stanoveném termínu Jaká bude Vaše práce? příprava produktů a kompletace objednávek obsluha zákazníků a aktivní podpora nabídky zákazníkům starost o úklid prostor pro zákazníky zamě Zaměstnanecké výhody - benefit karta / slevy ve všech provozovnách McDonald´s, 50% sleva na stravování v práci, pravidelná úprava mzdy, osobní hodnocení kontakt - telefonicky, e-mailem, osobně v restauraci každý den 6-24 hod.

Společnost

KLEIBLOVÁ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Příkopě 3624, 738 01 Frýdek-Místek 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 500 - 15 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KLEIBLOVÁ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KLEIBLOVÁ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému