Obsluha kartonážního stroje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MB DOMUS SE hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení - obsluha kartonážního stroje.

z: 27.9.2016 Požadavky: ukončené střední vzdělání zakončené výučním listem; vysoké pracovní nasazení, odpovědnost za vykonanou práci Náplň práce: obsluha a nastavování stroje na výrobu kartonových krabic Výhody: příspěvek na stravu, možnost ubytování na firemní ubytovně Kontakt: Janíčková Renáta, telefonicky v době od 7.00 do 15.30 hodin na č.: kontakt; písemně na e-mail: kontakt; osobně na adrese firmy Starý Jičín 89 po telefonické domluvě

Společnost

MB DOMUS SE

Lokalita pracoviště

Starý Jičín 89, 742 31 Starý Jičín (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 17 300 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MB DOMUS SE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MB DOMUS SE o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému