Vrátný /vrátná - pracovník / pracovnice ostrahy objektu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost České vysoké učení technické v Praze hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - vrátný /vrátná - pracovník / pracovnice ostrahy objektu.

Požadujeme: Min. vzdělání SOU Čistý trestní rejstřík (výpis bude požadován při pozvánce k osobnímu pohovoru) Základní znalost práce s PC, výhodou je praxe v oblasti fyzické ostrahy, certifikát či osvědčení Spolehlivost, samostatnost, dobré komunikační schopnosti Dobrou pracovní morálku, vstřícné a slušné vystupování a upravený vzhled Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu Zdravotní způsobilosti k výkonu strážní služby včetně práce v noci Práce vhodná i pro osoby se zdravotním postižením (PID,ČID) Náplň práce: Ovládání systému zabezpečení EPS,EZS a ACS Kontrola a ochrana objektu, vnějších a vnitřních prostor, pravidelné pochůzky Kontrola a evidence osob vstupujících do objektu, drobná recepční činnost Monitoring venkovních a vnitřních ploch, kontrola uzamčení objektu dle provozního řádu Řešení krizových situací (hasiči, PČR, sledování kamerového systému Nabízíme: Moderní a přátelské pracovní prostředí ve špičkovém vědecko-výzkumném centru Zajímavou a rozmanitou práci, 30 dní dovolené Stravenky, týmové sportovní a kulturní akce Termín uzávěrky přihlášek : 15. října 2016 Životopis zašlete prosím na e-mailovou adresu : kontakt Do předmětu zprávy prosím napište "ostraha"

Lokalita pracoviště

Třinecká 1024, 273 43 Buštěhrad, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pracovník bezpečnostní agentury v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti České vysoké učení technické v Praze výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost České vysoké učení technické v Praze o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému