Operátorka vstřikovacích lisů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SKALEX-PLAST s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě - operátorka vstřikovacích lisů.

Požadovaná profese: Operátorka vstřikovacích lisů Pracovní náplň: Obsluha strojů, kontrola kvality výrobků, balení a ukládání výrobků, základní úklid pracoviště. Požadujeme: Spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, tělesná zdatnost Nabízíme: PP na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou ve stabilní společnosti, příspěvek na stravování.

Společnost

SKALEX-PLAST s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 2068, 568 02 Svitavy 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 500 - 13 700 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SKALEX-PLAST s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SKALEX-PLAST s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému