XHTML/JS/SQL developer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DERS s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací - xhtml/js/sql developer.

XHTML/JS/SQL developer - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned Chcete se s námi podílet na podpoře a rozvoji vědy a výzkumu? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Náš tým rozšiřujeme, potřebujeme více zapálených lidí, kteří se nebojí výzev a chtějí růst společně s námi. A i když nejste hned „hotovým“ programátorem/analytikem, nevadí, zaučíme Vás a velmi rychle budete mít možnost dělat na svých projektech. Hledáme zapálené lidi, kterým není jedno, co a jak dělají. Chtějí být samostatní, ne jen součástí velkého stáda a dokážou na sebe vzít zodpovědnost. Za to od nás dostanou potřebné know-how, prostor k seberealizaci a možnost ovlivnit dění ve firmě. Jaká práce by Vás mohla čekat: realizace databázových (ETL) a oběhových (workflow) formulářových aplikací v prostředí internetu kódování včetně spolupráce při návrhu struktury a logiky, vytváření algoritmů tvorba formulářů a analytických výstupů užitím firemního vývojového prostředí konfigurace, správa a údržba systémů a dokumentace Co byste měl/a znát a umět: XHTML, CSS, JavaScript, jQuery a alespoň základy SQL čtení a porozumění analytické dokumentaci: diagramy BPMN, UCM, ACM, UI a další = znalost notace UML a BPML schopnost algoritmizace a pochopení řešeného problému v kontextu a terminologii projektu

Společnost

DERS s. r. o.

Lokalita pracoviště

Polákova 737, 500 02 Hradec Králové 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DERS s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DERS s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému