Projektový manažer - Drásov u Brna

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Siemens Electric Machines s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté - projektový manažer - drásov u brna.

Místo výkonu práce: Brno-venkov, Drásov, Drásov, 664 24 (Drásov 126, 664 24 Drásov) Kontakt: Vídenská Lenka, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Jsme tým projektových manažerů Siemensu Drásov. Pojďte k nám a staňte se členem týmu expertů na řízení projektů! Budete se věnovat: -řízení projektů výroby motorů a generátorů -dennímu kontaktu se zahraničními zá­kaz­níky -řešení dodatečných požadavků zákazníků -jednání se zákazníky o veškerých záležitostech týkajících se přidělených projektů -komunikaci se všemi odděleními firmy zapojenými do vývoje a výroby našich strojů -ko­ordinaci práce všech zapojených oddělení s cílem dodat stroje včas, ve stanovených nákladech a v plné kvalitě Měl/a byste mít: -VŠ nebo SŠ technického nebo ekonomického směru -komunikativní znalost AJ, NJ výhodou -uživatelskou znalost práce s PC -ŘP sk. B -samostatnost, flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, odolnost proti stresu Dále vám nabízíme: -možnost odborného a kariérního růstu, jazykové vzdělávání, osobní rozvoj -sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens -flexibilní pracovní dobu a možnost home office -širokou škálu benefitů

Lokalita pracoviště

Drásov 126, 664 24 Drásov (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Siemens Electric Machines s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Siemens Electric Machines s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému