Interakce člověka s budovou - specialista

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost České vysoké učení technické v Praze hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby - interakce člověka s budovou - specialista.

Hledáme nového kolegu/ kolegyni, který rozšíří tým Interakce člověka s budovou. Misí týmu je zohledňovat lidský faktor v kontextu budov, měst a nových technologií. Očekáváme: Znalost metodologie na člověka orientovaného výzkumu Základní znalost statistiky Schopnost připravit a řídit ohniskové skupiny a workshopy Schopnost pracovat s odborným textem Dobrá znalost anglického jazyka (B2 a vyšší) Vzdělání a praxe: VŠ vzdělání humanitní směru Náplň práce: Tvorba, administrace a vyhodnocování dotazníkových metod Realizace ohniskových skupin a interview Příprava a vedení pracovních skupin a workshopů Poskytování odborných konzultací v rámci projektů UCEEB i externím klientům a partnerům Příprava analytických dokumentů a odborných vědeckých článků Příprava odborné části grantových žádostí Účast na odborných konferencích a setkáních s partnery a klienty Výhodou je zkušenost v některé z následující oblastí: Inženýrská psychologie Environmentální psychologie Sociální psychologie Psychologie zdraví Psychologie práce a organizace Nabízíme: Dobré finanční ohodnocení včetně motivačního programu Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu Netradiční, různorodé a zajímavé projekty Práci v multidisciplinárním přátelském prostředí Flexibilní pracovní dobu 30 dní dovolené Bohatý sociální život v mladém kolektivu Nástup je možný ihned i v případě očekávaného ukončení VŠ v první polovině roku 2017. Adresa pracoviště: Třinecká 1024, Buštěhrad (10 minut jízdy od Letiště V.Havla) Motivační dopis v anglickém jazyce (max 1 A4) a životopis (v češtině nebo angličtině) prosím zašlete na mailovou adresu: kontakt Do předmětu zprávy prosím napište "Interakce člověka s budovou - specialista" V případě zájmu o bližší informace ohledně náplně práce kontaktujte Mgr. Tomáše Váchu: kontakt / kontakt.

Lokalita pracoviště

Třinecká 1024, 273 43 Buštěhrad, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti České vysoké učení technické v Praze výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost České vysoké učení technické v Praze o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému