Vědecko-výzkumný pracovník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost České vysoké učení technické v Praze hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby - vědecko-výzkumný pracovník.

Hledáme nového kolegu/ kolegyni, který rozšíří oddělení diagnostiky, monitoringu a inteligentního řízení budov vědeckého centra na západě Prahy v Buštěhradu Očekáváme: Samostatnost při řešení problémů Časová flexibilita a aktivní přístup Řidičský průkaz skupiny B výhodou Minimální výše úvazku 0.8 Vzdělání a praxe: Ing. nebo Ph.D. se zaměřením na vláknovou optiku/optické komunikace/elektroniku Předchozí zkušenosti s aplikací FBG snímačů a práce s optickými vlákny výhodou Znalost anglického jazyka (minimálně na základní úrovni) Zkušenosti s grantovými programy a vedením projektů výhodou Náplň práce: Budete součástí teamu zabývajícího se vývojem a aplikací senzorů pracujících na principu optických vláken pro monitorování stavebních konstrukcí (FBG) Vyhodnocování a zpracování dat, realizace prototypů a jejich testování Návrh jednotek pro vyhodnocování signálu z optických vláknových senzorů Nabízíme: Velmi dobré finanční ohodnocení zkušených pracovníků Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu Práce s nejmodernějšími technologiemi Moderní a přátelské pracovní prostředí ve špičkovém vědecko-výzkumném centru Zajímavou a rozmanitou práci v mladém kolektivu 30 dní dovolené, stravenky Týmové sportovní a kulturní akce Nástup ihned nebo dle dohody Adresa pracoviště : Třinecká 1024, Buštěhrad (10 minut jízdy od Letiště V.Havla) Termín uzávěrky přihlášek : 15.října.2016 Motivační dopis a životopis prosím zašlete na mailovou adresu : kontakt Do předmětu zprávy prosím napište "optika"

Lokalita pracoviště

Třinecká 1024, 273 43 Buštěhrad, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti České vysoké učení technické v Praze výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost České vysoké učení technické v Praze o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému