Personalista/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INDUS, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti personálního řízení - personalista/ka.

Místo výkonu: Průmyslová 566/5,108 00 Praha 10-Malešice Kontatk: Hrkalová Věra, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Na pozici Personalistky přijmeme šikovnou uchazečku s odpovídající praxí. Náplň práce: - Vedení personální administrativy - Správa a aktualizace personálního softwaru - Uzavírání, změny a ukončování pracovních smluv a ostatních pracovně-právních vztahů - Komunikace s jednotlivými odděleními společnosti - Pochůzky po úřadech Požadujeme: - Min. SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru - Uživatelská znalost práce na PC, zejména Excel,Word - Výborná znalost pracovněprávní problematiky - 3 roky prokazatelné praxe na obdobné pozici - Znalost personálního programu WAM výhodou - Odolnost vůči stresu - Vysoké pracovní nasazení Nabízíme: - Stabilní zaměstnání na HPP, doba neurčitá - Dobré finanční ohodnocení - Stravenky, mobilní telefon i pro soukromé účely - Příjemné pracovní prostředí

Společnost

INDUS, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 566, 108 00 Praha 108 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INDUS, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INDUS, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému