PROJEKTANT - KONSTRUKTÉR - ELEKTRO

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TRUMPF Liberec, spol. s r.o hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - projektant - konstruktér - elektro.

Pracovní náplň: - Samostatná tvorba projekční a výkresové dokumentace v oblasti elektro. - Technická analýza - Zapracování změn do projektové a výkresové dokumentace. - Optimalizace stávajících zapojení vzhledem k požadavkům zákazníka a el. norem (celosvětově). - Zpracovávání předběžných kalkulací a technických podkladů. - Testování nových produktů a vyhodnocování výsledků. - Spolupráce s oddělením prodeje - funkce technického konzultanta pro prodej, výrobu a nákup. - Spolupráce s ostatními konstrukčními kancelářemi koncernu TRUMPF. Nabízíme: - HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti se sídlem v liberecké Průmyslové zóně – jih. - Možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu. - Jazykové kurzy. - 5 týdnů dovolené. - Závodní stravování s příspěvkem. - Příspěvek na penzijní připojištění. - 13. a 14. plat. - Systém dalších finančních i nefinančních benefitů. - Zázemí stabilní nadnárodní společnosti. Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání v elektrotechnické oblasti (ideální zaměření - konstruktér elektro, projektant elektro). - Praxe na obdobné pozici. - Znalost MS Office, E-plan, E3, SAP – výhodou. - Komunikativní znalost NJ nebo AJ. - Vyhláška 50/1978 Sb. - Schopnost řešit zadané úlohy samostatně i v týmu. - Analytické schopnosti, pečlivost, tvořivost, zodpovědnost. - Aktivní přístup. - Řidič

Lokalita pracoviště

Ampérova 483, 463 12 Liberec 25 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve strojírenství v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 33 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TRUMPF Liberec, spol. s r.o výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TRUMPF Liberec, spol. s r.o o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému