KONSTRUKTÉR/KA VÝVOJE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - konstruktér/ka vývoje.

Místo výkonu práce - Ostrava Náplň práce: -práce na mezinárodních projektech -aktivní řešení problémů projektů se zákazníky a dodavateli -tvorba CAD návrhů ve 3D -podpora činnosti u zákazníka (stavby automobilů, rozjezd sériové výroby). -plánování/řízení přípravy prototypových vzorků, ověření návrhu výrobků v souladu s časovým plánem projektu -technické projednávání konstrukčních změn se zákazníkem. -účast u zákaznických auditů a auditů kvality u svěřených projektů -podpora při zavádění do výroby -podle potřeby vedení malého konstrukčního týmu Co požadujeme: -VŠ vzdělání technického zaměření -praktická zkušenost v oblasti mechanické konstrukce -zkušenosti s vedením projektů -znalost některého z CAD 3D softwaru (Catia, Ideas, ProE apod....) -anglický jazyk nebo německý jazyk – středně pokročilá úroveň -technické, analytické myšlení, schopnost řešení problémů -nástup možný po dohodě Co nabízíme: -zázemí silné mezinárodní společnosti -motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém -příspěvek na dopravné -5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, penzijní připojištění, -možnost odborného a kariérního růstu -flexibilní pracovní dobu

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve strojírenství v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému