Technik/čka HW

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ComDis s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři - technik/čka hw.

Místo výkonu práce: Cihelní 3285, Moravská Ostrava Kontakt: emailem Firma: Výrobce a distributor v oblasti informačních technologií se sídlem v Ostravě hledá do oddělení technického supportu technika pro HW. Požadujeme: - VŠ (může být i absolvent) nebo SŠ s praxí - znalost slaboproudé elektroniky, hardware - aktivní AJ - spolehlivost Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - mobilní telefon Benefity: stravenky/příspěvek na stravování

Společnost

ComDis s.r.o.

Lokalita pracoviště

Cihelní 3285, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor analytik v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ComDis s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ComDis s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému