Zkušební technik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost IBCS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - zkušební technik.

Místo výkonu práce Pardubice. Požadujeme: Technická zručnost, flexibilita, přizpůsobivost, schopnost dodržovat stanovené pracovní postupy, práce na PC s MS Office (excel, word, outlook), řidičské oprávnění sk. B, loajálnost, čistý trestní rejstřík. Zaměstnanecké výhody: možnost čerpat příspěvek na stravenky nebo penzijní připojištění Mzdové ohodnocení ve zkušební lhůtě na dolní hranici rozmezí, po zapracování do výše horní hranice rozmezí. Pracovní pozice není vhodná pro ženy. 1. kolo výběrového řízení proběhne zasláním strukturovaných životopisů a kopií výpisu z trestního rejstříku - podklady zasílat na e-mail do 5.10.2016. Druhé kolo výběrového řízení proběhne pro pozvané účastníky bezprostředně po vyhodnocení zaslaných životopisů. První kontakt e-mailem nebo osobně - Přerovská 546, Pardubice - Svítkov.

Společnost

IBCS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Přerovská 546, 530 06 Pardubice 6, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti IBCS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost IBCS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému