MANAŽER/KA ODDĚLENÍ KONTROLY KVALITY Č.VM 11497280797

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mobis Automotive System Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) - manažer/ka oddělení kontroly kvality č.vm 11497280797.

z:23.9.2016 místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu Náplň práce: zodpovědnost za oddělní kontroly kvality a bezproblémový chod oddělení komunikace s korejskými i lokálními dodavateli, zavedení systému zpětné vazby v rámci dodavatelského řetězce strukturované řešení problémů, reporting vedení společnosti v ČR a v Koreji odpovědnost za vedení lidí a jejich hodnocení definování a implementování vstupní inspekce analýza výkonnosti dodavatelů spolupráce na implementaci systémů řízení jakosti a take zavádí nové standardy vedoucí ke zlepšení kvality spolupracuje na technologickém zlepšení výrobků a procesů Požadujeme: VŠ vzdělání znalost korejského jazyka na úrovni rodilého mluvčího podmínkou znalost anglického jazyka výhodou znalost práce na PC samostatnost, flexibilita a zodpovědnost orientace na dosažení cíle řidičský průkaz skup. B výhodou znalost systému SAP výhodou Nabízíme: kariéru ve stabilní zahraniční společnosti práci v profesionálním kolektivu špičkovou technologii a vybavenost při výrobě světlometů možnost vzdělávání i v zahraničí (Korea, Slovensko) odborný a kariérní růst zaměstnanecké výhody Nástup možný ihned. Výše platu podle dohody.

Společnost

Mobis Automotive System Czech s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hyundai 171, 739 51 Dobrá, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manažer kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mobis Automotive System Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mobis Automotive System Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému