WEB UI VÝVOJÁŘ/-KA (JavaScript / HTML / CSS)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DERS s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři webu a multimédií - web ui vývojář/-ka (javascript / html / css).

WEB UI VÝVOJÁŘ/-KA (JavaScript / HTML / CSS) - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned Pomůžete nám realizovat naše vize a chcete s námi růst? Chcete se něco naučit? Chcete nás něco naučit? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Náš tým rozšiřujeme, potřebujeme více zapálených lidí, kteří se nebojí výzev a chtějí růst společně s námi. A i když nejste hned „hotovým“ programátorem, nevadí, zaučíme Vás a velmi rychle budete mít možnost dělat na svých projektech. Hledáme lidi, kterým není jedno, co a jak dělají. Chtějí být samostatní, ne jen součástí velkého stáda a dokážou na sebe vzít zodpovědnost. Za to od nás dostanou potřebné know-how, prostor k seberealizaci. Práce nás baví a může bavit i Vás. Jsme tým, spolupracujeme, bavíme se. Jaká práce by Vás mohla čekat: implementace webového rozhraní, které bude komunikovat s REST API tvorba formulářů a analytických výstupů užitím firemního frameworku vývoj JavaScript komponent pro firemní framework zajímavé projekty v oblasti vědy a výzkumu Co byste měl/a znát a umět: JavaScript, HTML5, CSS responzivní web design JavaScript frameworky React, Fluxxor

Společnost

DERS s. r. o.

Lokalita pracoviště

Polákova 737, 500 02 Hradec Králové 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DERS s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DERS s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému