Obchodní zástupce - specialista pro oblasti metalurgie, metalografie, strojírenství - celá ČR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LECO Instrumente Plzeň, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce - specialista pro oblasti metalurgie, metalografie, strojírenství - celá čr.

V případě, že Vás nabídka zaujala, pošlete, prosím, Váš životopis s motivačním dopisem na adresu: kontakt k rukám paní Ing. Lenky Vaníčkové. Světový výrobce laboratorních přístrojů s 25-letou tradicí na českém trhu, firma LECO Instrumente Plzeň, spol. s r.o., hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: "Obchodní zástupce - specialista pro oblasti metalurgie, metalografie, strojírenství". Charakteristika pozice: " Samostatná obchodní činnost " Vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí " Udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky " Poskytování odborné podpory " Výkon zaměstnání je možný z jakéhokoliv regionu ČR Požadavky: " VŠ/SŠ vzdělání technického směru se zaměřením na materiálové inženýrství " Komunikativní, sympatická osobnost s příjemným vystupováním " Schopnost naslouchat, objevovat potřeby zákazníků a umět argumentovat ve prospěch nabídky " Spolehlivost a ochota pravidelně cestovat po celém regionu ČR " Řidičský průkaz sk. B " Práce s PC / MS Office na uživatelské úrovni " Znalost AJ slovem i písmem výhodou Nabízíme: " Zajímavou práci na trhu laboratorních přístrojů a spotřebního materiálu " Silnou podporu stabilní, renomované mezinárodní společnosti " Fixní plat s motivující provizí závislou na výsledcích " Služební automobil, telefon, notebook " Smlouvu na dobu neurčitou

Lokalita pracoviště

Plaská 1962, 323 00 Plzeň 23, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 28 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LECO Instrumente Plzeň, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LECO Instrumente Plzeň, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému