Řidič pro rozvoz pizzy po Brně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PMC food, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - řidič pro rozvoz pizzy po brně.

Náplň práce: * Rozvoz pravé italské pizzy z kvalitních surovin autem nebo skútrem * Předání pizzy, komunikace se zákazníkem * V případě nízkého počtu objednávek umývání aut, skládání krabic na pizzu Očekáváme/Požadujeme: * Řidičský průkaz sk. B – praxe v řízení nejméně 2 roky * Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství * Komunikativnost, proaktivita a rychlost, pečlivost, smysl pro pořádek * Časovou flexibilitu, práce i o víkendu * Orientace v Brně * Výhodou je ovládání anglického jazyka Nabízíme /Benefity: * Smlouva DPP – vhodné taky pro studenty VŠ, brigáda při mateřské dovolené nebo při Hlavním pracovním poměru * Směny si volíte sami dle Vašich časových možností po domluvě s ostatními kolegy * Práci v mladém a dynamickém kolektivu s dobrou atmosférou * Zaměstnanecké benefity: po odpracování 10 hodin pizza zdarma, jinak sleva 35 Kč na každou pizzu, možnost vyplácení týdenních záloh, stravenky Mzda: závisí od počtu odpracovaných hodin V případě zájmu prosím pošlete svůj CV na kontakt

Společnost

PMC food, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bayerova 576, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič silničních motorových vozidel v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PMC food, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PMC food, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému