Technik kvality - zpracování reklamací

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AKI ELECTRONIC, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - technik kvality - zpracování reklamací.

Pro zakázkovou výrobu fóliových a kapacitních klávesnic a touchscreenů hledáme technika Náplň práce: - zpracování reklamací - technické řešení problémů ohledně kvality produktů Požadujeme: - technické vzdělání strojírenského nebo elektro zaměření - znalost problematiky kvality dle ISO 9001 - znalost práce s 8D reportem - znalost německého nebo případně anglického jazyka Společnost AKI nabízí: - perspektivní zaměstnání ve stabilní a prosperující společnosti - moderní pracovní prostředí - 5 týdnů dovolené - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek na stravování - 13. a 14. plat (nebo roční/půlroční prémie) v závislosti na výkonu firmy - pravidelné jazykové kurzy pro TH pracovníky - důkladné zaškolení a zapracování

Lokalita pracoviště

Znojemská 4721, 586 01 Jihlava 1 (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AKI ELECTRONIC, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AKI ELECTRONIC, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému