PROJEKTANT ELEKTRO VN/NN

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Senergos, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři projektanti, konstruktéři v ostatních oborech - projektant elektro vn/nn.

První kontakt e-mailem. Projekční práce a související činnosti zaměřené na rozvoj, údržbu a opravy distribučních soustav. Vypracování projektových dokumentací a zajištění inženýrské činnosti související se zpracováním projektové dokumentace elektrických zařízení distribuční soustavy, zajištění vyhotovení projektové dokumentace na liniové stavby vedení NN, VN a transformovny VN/NN včetně rekonstrukcí technologie distribučních zděných i vestavěných trafostanic a souvisejících stavebních úprav. Předpoklady uchazeče: o středoškolské vzdělání technického zaměření - elektro, o základní znalost práce v prostředí Autodesk AutoCAD, o samostatnost a aktivní přístup k řešení problémů. Nabízíme: o kariéru ve stabilní a úspěšné firmě, o odpovídající platové ohodnocení, o zajímavou práci ve zkušeném kolektivu, osobní rozvoj, o příjemné prostředí v novém sídle společnosti, kvalitní zázemí, o pružnou pracovní dobu s pevným jádrem. Místo výkonu práce: Družstevní 452/13a, Ostopovice

Společnost

Senergos, a.s.

Lokalita pracoviště

Družstevní 452, 664 49 Ostopovice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Senergos, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Senergos, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému