MISTR/-OVÁ VÝROBY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bühler Motor s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v elektronice - mistr/-ová výroby.

MISTR/-OVÁ VÝROBY - PP na dobu určitou 1 rok, nástup možný ihned, dvousměnný provoz - Náplň práce: Organizuje a plánuje obsazení směn, Zodpovídá za výkon linek, pracovníků výroby a jejich efektivitu, Zodpovídá za rozvoj polyvalencí a polykompetencí, Zodpovídá za integraci a zapracování nových operátorů / operátorek, Zodpovídá za dodržování nastavených standardů (BOZP, 5S, dokumentace, výrobní standardy), Zodpovídá za operativní řízení výroby a plnění výrobních cílů, Navrhuje personální rozvoj podřízených zaměstnanců (školení...), Koordinuje porady týmu - Požadujeme: SOU, SŠ vzdělání - elektro nebo strojní výhodou, praxe na pozici mistra podmínkou, ochota pracovat ve dvousměnném provozu, zkušenosti s vedením kolektivu lidí a plánováním směnného provozu (znalost zákoníku práce výhodou), samostatnost, spolehlivost, flexibilita - Nabízíme: dovolená navíc, roční bonus, závodní stravování - V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt

Společnost

Bühler Motor s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Mostku 466, 503 41 Hradec Králové 7 (Královéhradecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bühler Motor s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bühler Motor s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému