Obsluha lisu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INKOS Rokycany, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení, montéři - obsluha lisu.

Místo výkonu práce: Rokycany, U Bílé haldy č.p. 1151 Požadujeme: základní vzdělání, zkušenosti z oboru vítány, spolehlivost, ochota pracovat Nabízíme: platové ohodnocení od 87,- Kč/hod., stravenky v hodnotě 90,- Kč/směna Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti Po - Pá - 6.00-14.00: pí. Vacurová Jana, Zátková Gabriela, tel.: kontakt, kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

INKOS Rokycany, s. r. o.

Lokalita pracoviště

U Bílé haldy 1151, 337 01 Rokycany 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Operátor strojů a zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů a zařízení, montéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 87 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INKOS Rokycany, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INKOS Rokycany, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému