Skladník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Čokoládovny Fikar, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - skladník.

Požadujeme: - manuální zručnost - zdravotní průkaz - dobrý zdravotní stav, spolehlivost a zodpovědný přístup, vstřícnost ke kolektivu Pracovní náplň: - práce s vysokozdvižným vozíkem - evidence skladu na počítači Nástupní plat 90 Kč/ hod. Pracovní doba 6-14:30 Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení Prosíme zájemce, aby kontaktovali pana Bednáře na čísle kontaktv časovém rozmezí 9:00 - 14:00 hod. Pouze na tomto čísle budou sděleny veškeré informace o pracovní pozici

Lokalita pracoviště

Blanenská 1344, 664 34 Kuřim, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Čokoládovny Fikar, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Čokoládovny Fikar, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému