SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DUHA o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - sociální pracovník/-ice.

PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PP na dobu neurčitou, termín nástupu 1. 1. 2017, místo výkonu práce Nový Bydžov - Sociální práce zaměřená na cílovou skupinu senioři, zdravotně a tělesně postižení, děti a mládež ve věku 6 - 26 let. - Náplň práce: sociálně právní poradenství, analytická a metodická činnost v sociální péči; vytváření a zavádění standardů kvality; sociální šetření a jednání se zájemcem o službu; zpracovávání podkladů pro úhrady klientů; vytváření podmínek pro zapojení klientů do společenského procesu za účelem sociálního začlenění - Předpoklady: dosažení min. 26 let věku, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka, státní občanství České republiky - Požadavky: odborná způsobilost podle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění: a) vyšší odborné vzdělání - studijní obor zaměřený na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost nebo b) vysokoškolské vzdělání (bakalář nebo magistr) zaměřené na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku nebo c) absolvování akreditovaných vzdělávacích kurzů v oblastech podle odstavců a) a b) v rozsahu min. 200 hodin a praxe sociálního pracovníka nejméně 5 roků za podmínky ukončení vysokoškolské vzdělání v oblasti studia neuvedeném v odstavci b) nebo d) absolvování akreditovaných vzdělávacích kurzů v oblastech podle odstavců a) a b) v rozsahu min. 200 hodin a praxe sociálního pracovníka nejméně 10 roků za podmínky středního vzdělání s maturitní zkouškou v oboru sociálně právním, ukončeného do 31. 12. 1998 - Podmínkou: znalost zákona o sociálních službách dle zák. č. 108/2006 Sb. - zejména orientace ve službách - § 40, § 44, § 45, § 62; praxe přímého výkonu sociální práce min. 2 roky; trestní bezúhonnost; dovednost pracovat na PC (Windows, MS Office - Word, Excel, internet a elektronická pošta); ŘP skupiny B aktivní řidič/ka - Náležitosti přihlášky jsou: Obálku s přihláškou označte "Výběrové řízení - sociální pracovník". Přihláška musí obsahovat tyto údaje uchazeče: •jméno, příjmení, titul; •datum a místo narození; •státní příslušnost; •místo trvalého pobytu; •kontakt - telefon, mobilní telefon, e-mail; •datum a podpis - Povinné přílohy přihlášky: •motivační dopis; •životopis - nejlépe strukturovaný; •výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce; •kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání; •čestné prohlášení o splnění požadavku řidičského průkazu a znalosti práce s PC - Přihlášky v písemné podobě s požadovanými doklady zasílejte na adresu: Ing. Štěpánka Holmanová, Duha o.p.s., Julia Fučíka 873, 504 01 Nový Bydžov - Uzávěrka přihlášek: 30. 11. 2016 ve 14:00 hod. Za rozhodující se považuje datum doručení. Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Společnost

DUHA o.p.s.

Lokalita pracoviště

Julia Fučíka 873, 504 01 Nový Bydžov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DUHA o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DUHA o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému