Kurátoři - botanici

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v galeriích, muzeích a knihovnách - kurátoři - botanici.

KURÁTOŘI - BATANICI POŽADUJEME: Odborná publikační činnost. Na základě referencí doloženou zkušenost s terénními průzkumy a výzkumy. Komunikativnost, organizační schopnosti, spolehlivost, flexibilita, loajalita, ochota dále se vzdělávat. Znalost práce na PC na velmi dobré úrovni. Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Řidičský průkaz skupiny B NÁPLŇ PRÁCE: Péče o svěřené sbírkové fondy MRV a ve spolupráci provádění inventarizace sbírkových fondů MRV. Organizace tuzemských a zahraničních zápůjček a výpůjček sbírkových předmětů. Tvorba a organizace vlastních a vypůjčených náročných nebo víceoborových muzejních výstav, programy, publikace a instalace zpřístupněných památkových objektů. Provádění plánovaných změn expozic včetně posilování interaktivních prvků. Provádění vlastních výzkumů a placených záchranných průzkumů prostředí ve sběrné oblasti Muzea, spolupráce s odborníky v muzeích, univerzitách či ústavech v oblasti svého oboru. Usilování o získání projektů, grantů a zakázek, sponzorských darů a dalších forem podpory k činnosti Muzea. Spolupráce a provádění vlastní popularizační a odborné publikační činnosti v regionálních a celostátních periodikách a sdělovacích prostředcích a periodikách vydávaných Muzeem při popularizaci a propagaci muzejních programů, výstav a výsledků své odborné činnosti. Spoluúčast na pořádání kulturně výchovných akcích muzea. NABÍZÍME: 11.platová třída dle platných platových předpisů pro zaměstnance ve veřejných službách a správě (Příloha č.1 k nařízení vlády č. 564/2006 Sb.). Stravenky, privátní podniková mobilní síť. Možnost prodloužení na dobu neurčitou PRVNÍ KONTAKT: Motivační dopis, strukturovaný životopis s výčtem terénních zkušeností, kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte nejpozději do 20.11.2016, obálku označte "VŘ BOTANIK" na adresu e-mail kontakt nebo poštou na adresu Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace, Horní náměstí 2, 755 01 Vsetín. Informace telefonicky od 8:00-16:30 na čísle kontaktnebo e-mailem: kontakt

Společnost

Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Zámecká 3, 757 01 Valašské Meziříčí 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 1 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému