PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH AZYLOVÉHO DOMU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Diakonie ČCE - Středisko sociální pomoci v Mostě hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - pracovník / pracovnice v sociálních službách azylového domu.

PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH AZYLOVÉHO DOMU - kvalifikační způsobilost pracovníka v sociálních službách ve smyslu ustanovení § 116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (požadujeme středoškolské vzdělání v sociálním oboru anebo středoškolské vzdělání v jiném oboru doplněné kvalifikačním kurzem pracovníka v sociálních službách - kurz je možné si doplnit do 18 měsíců po nástupu) - zdravotní způsobilost - výpis z rejstříku trestů - ochotu pracovat v nepřetržitém provozu - dobré komunikační dovednosti - schopnost týmové spolupráce - zdatnost v práci na PC - zájem o problematiku sociálního vyloučení a pozitivní přístup k práci s lidmi bez domova - základní orientaci v problematice domácího násilí - vítáme praxi v sociálních službách Zašlete strukturovaný životopis s kontaktem a motivační dopis elektronicky na kontakt nejpozději do 16. října 2016. Vybraní uchazeči budou kontaktováni. Více informací na kontakt v sekci Volná pracovní místa

Společnost

Diakonie ČCE - Středisko sociální pomoci v Mostě

Lokalita pracoviště

Mikoláše Alše 3274, 434 01 Most 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní specialisté v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Diakonie ČCE - Středisko sociální pomoci v Mostě výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Diakonie ČCE - Středisko sociální pomoci v Mostě o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému