Referent/ka odboru správy majetku a investic

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Město Skalná hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní úředníci jinde neuvedení - referent/ka odboru správy majetku a investic.

Tajemnice Městského úřadu Skalná vyhlašuje dle §6 a zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávních celků a o změně některých zákonů Veřejnou výzvu na obsazení pracovního místa - referent/ka odboru správy majetku a investic Místo výkonu práce : Skalná Platové zařazení : 9.-.10. platová třída / rozmezí 10 platové třídy - rozmezí 16 440,-- Kč - 24 750,-- Kč / Předpoklady dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb. o úřednících územních samosprávních celků a o změně některých zákonů Pracovní úvazek : plný, jednosměnný provoz Pracovní doba: Po-Pá (Po+St 8:00-11:00 h a 12:00-17:00 h; Út+Čt 8:00-11:00 h a 11:30-15:00 h; Pá 8:00-11:00 h a 11:30-14:30 h). Termín nástupu : 1. prosince 2016 Požadované vzdělání : úplné středoškolské vzdělání stavebního nebo technického směru s maturitou nebo vysokoškolské vzdělání stavebního nebo technického směru Další požadavky úřadu : znalost práce na PC dobrá komunikativnost důslednost, spolehlivost, pečlivost ŘP skupiny "B" Výhodou je : dosavadní praxe v oblasti správy majetku, přípravy a realizace investic, absolvování vstupního vzdělávání úředníka Písemná přihláška zájemce musí obsahovat tyto náležitosti: - jméno, příjmení a titul zájemce - datum a místo narození zájemce - státní příslušnost zájemce - místo trvalého pobytu zájemce - číslo občanského průkazu - datum a podpis zájemce - podepsané prohlášení zájemce v následujícím znění: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku k účasti na veřejné výzvě na pracovní pozici "referent odboru správy majetku a investic " dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich shromažďování, zpracování a uchování v rozsahu nezbytném pro provedení výběru zájemce. Jméno a příjmení, datum narození a vlastnoruční podpis. K přihlášce je nutno připojit tyto doklady : - strukturovaný životopis ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech - výpis z Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců - ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Přihlášku s přílohami lze odevzdat osobně na MěÚ Skalná nebo zaslat na adresu : Městský úřad Skalná, Sportovní 9, 351 34 Skalná k rukám tajemnice nejpozději do 17. října 2016 do 17,00 hod. Uzavřenou obálku označte " Veřejná výzva - referent odboru správy majetku a investic."

Společnost

Město Skalná

Lokalita pracoviště

Sportovní 9, 351 34 Skalná, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 440 - 24 750 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Město Skalná výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Město Skalná o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému