Pracovník v sociálních službách - pracovník přímé obslužné péče

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov pro seniory Velké Březno, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - pracovník v sociálních službách - pracovník přímé obslužné péče.

Místo výkonu práce: Klášterní č.p. 2, Velké Březno, Ústí nad Labem. Přímá obslužná péče o klienty - seniory. Směny 11 hod. denní a noční dle plánu směn. Požadována trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, zdravotní průkaz, očkování proti žloutence typu B, odborná kvalifikace dle zákona o sociálních službách č.108/2006 Sb.- minim. rekvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách včetně základní uživatelské znalosti práce s PC. Plat dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb.= 5. platová třída + příplatky za práci v sobotu a neděli, ve svátek, v noci; Přijímací řízení probíhá formou osobního pohovoru (motivace k práci, charakt. vlastnosti). Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na e-mail.adresu: kontakt, poté bude sdělen termín schůzky.

Společnost

Domov pro seniory Velké Březno, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Klášterní 2, 403 23 Velké Březno (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 100 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

3.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov pro seniory Velké Březno, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov pro seniory Velké Březno, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému