Prodavač/ka smíšeného zboží (OZP)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ing. Jan Vlach hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači smíšeného zboží - prodavač/ka smíšeného zboží (ozp).

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Směnnost – ranní od 7 hod a odpolední směny do 21 hod dle měsíčního harmonogramu – obvykle v intervalu 3 směny a 3 dny volna. Práce není fyzicky náročná. Náplň práce: Příjem a prodej zboží, denní inventura hotovosti a vybraného zboží. Úklid pracoviště. Zaměstnavatel nabízí: dovolená navíc Zájemci se mohou hlásit - kontaktní osoba pan Ing. Jan Vlach: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt; - telefonicky na čísle kontakt; - osobně na adrese místa výkonu práce Místo výkonu práce: Ing. Jan Vlach, Zámecká č.p. 268, 751 14 Dřevohostice

Společnost

Ing. Jan Vlach

Lokalita pracoviště

Zámecká 268, 751 14 Dřevohostice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači smíšeného zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: 60 - 68 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Jan Vlach výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ing. Jan Vlach o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému